نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حساسیت و قهر شوهر

705
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15517
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حساسیت و قهر شوهر

من یه خانم 32 سالمه و یه دختر 5 ساله دارم حدود 8 ساله با هم ازدواج کردیم اوایل همسرم با هر دلیلی قهر میکرد منم که منت کشی میکردم بعضی موقع ها حق داشت ولی بعضی موقعها بر سر مسایل ساده بهونه میاورد و قهر میکرد ولی الان یه مدتیه به بهونه های ساده قهر میکنه مثلا به خاط اینکه شب بود وخواب موندم نتونستم بخاری برقی که گفته بود براش بیارم فردا صبح حرفهای زشتی زد و با من کلی دعوا کرد خانمهای دیگر را به رخ من میکشه و میگه مثل اونا باش من تمام سعی خودمو میکنم اونجوری باشم که اون میخواد اما باز با یه دلیل ساده با من بد رفتاری میکنه نمی دونم چی کار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : نمی دونم چه کنم کمکم کنید

سلام
    باید باهاش منطقی حرف بزنی بهش بگی ک از رفتارش دلگیر هسی بگو ک دلت میخواد بهترین باشی برای شوهرت و کنارش بهترین زندگی را داشته باشی بگو ک وقتی شادی خدا تمام خوشبختی دنیارابهم میده
    خلاصه اینکه خواهری با سیاست زنانه و زبون بازی به راهش بیار
    خودت را ناز کن براش
    خودت را لوس کن براش
    کنارش بشین و خودت را بهش بچسبون اهی واسش میوه پوست بگیر و باسلیقه ریز کن و بهش تعارف کن یا اصلا خودت بده دهنش
    خوشبخت ببشی گلم

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمی دونم چه کنم کمکم کنید

فقط یجوری باش که فراموش کنه خانوم دیگه ای وجود داره...مردا فقط به محبت نیاز دارن و زنا به توجه...محبت کن تا بهت توجه بشه.....زندگیه شادی داشته باش..سر مسائل ساده جوش نیار..با خودت بگو مگه چی شده دو کلمه که نارحتم نمیکنه...و واقعا نباید دلخور هم بشین...مردا بخاطر مشغله هاشون اعصاب درست و حسابی ندارن و وقتی میان خونه انتظار دارن خانومشون تلافی همه سختی ها و مشکلات روزمرشونو در بیاره...پس زندگیو بساز
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد